Tak jak pisaliśmy, czeka nas załamanie pogody. Będzie wietrznie, deszczowo, mgliście a do tego czeka nas spory spadek ciśnienia. A na północnym wschodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem.

Ostrzeżenie

Noc:

Będzie jeszcze spokojna. Nad ranem na północy Polski zaczną się opady deszczu. Także wiatr będzie w tym regonie dokuczliwy, w porywach osiągając 70-80 km/h.  Będzie chłodno, od 1 do 6*C.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru o 8.00
Opady o 8.00

Dzień:

W ciągu dnia wiatr zacznie narastać. Na wybrzeżu w porywach może sięgnąć 100 km/h, poza tym na zachodzie i południowym zachodzie do 90 km/h.  Będzie dość chłodno, od 6*C na północnym wschodzie do 10*C na zachodzie. Przez cały dzień spodziewamy się sporych opadów deszczu a na północnym wschodzie deszczu ze śniegiem. W górach będzie śnieżyć.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o godz. 16.00
Porywy wiatru o godz. 21.00
Porywy wiatru o godz. 23.00
Opady o 15.00
Dobowa suma opadów
Ciśnienie atmosferyczne o 2.00
Ciśnienie atmosferyczne o 24.00

 

lubelak1OstrzeżeniawiatrTak jak pisaliśmy, czeka nas załamanie pogody. Będzie wietrznie, deszczowo, mgliście a do tego czeka nas spory spadek ciśnienia. A na północnym wschodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem. Noc: Będzie jeszcze spokojna. Nad ranem na północy Polski zaczną się opady deszczu. Także wiatr będzie w tym regonie dokuczliwy, w porywach osiągając...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę