Zanim ciepło obejmie cały kraj czeka nas dzień przełomu. Będzie to poniedziałek.

Noc

W ciągu nocy w sporej części kraju będzie padał deszcz. Lokalnie, od Lubuskiego po Warmię, Mazury i Podlasie także deszcz ze śniegiem i śnieg. Tam temperatura spadnie w okolice zera. Za to na południowym wschodzie będzie bardzo ciepło, od 8 do 13*C. Tam też będzie wiatr z południa o umiarkowanej sile, jedynie w górach silny.

Temperatura minimalna
Rodzaj opadu o północy
Rodzaj opadu o godz. 1.00
Rodzaj opadu o godz. 4.00
Natężenie opadów o 8.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

W ciągu dnia opady będą systematycznie słabły. Temperatura na południowym wschodzie przekroczy 20*C. Ale na zachodzie i północy będzie zaledwie 5-8*C. Wiatr na północy i zachodzie umiarkowany z kierunków wschodnich. W górach i na południowym wschodzie silny z kierunków południowych. W górach wiatr halny, w Sudetach i Tatrach przekraczający 100 km/h!

Temperatura maksymalna
Opady o 15.00
Porywy wiatru o 15.00
Porywy wiatru o 19.00

 

lubelak1Prognoza pogodyZanim ciepło obejmie cały kraj czeka nas dzień przełomu. Będzie to poniedziałek. Noc W ciągu nocy w sporej części kraju będzie padał deszcz. Lokalnie, od Lubuskiego po Warmię, Mazury i Podlasie także deszcz ze śniegiem i śnieg. Tam temperatura spadnie w okolice zera. Za to na południowym wschodzie będzie bardzo ciepło,...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę