Pogoda w tym roku zrobi nam niespodziankę i pozwoli spokojnie odwiedzać groby naszych najbliższych.

Mapa ogólna

Noc:

Na wschodzie i północy a lokalnie wzdłuż Odry pojawią się mgły. Będzie umiarkowanie ciepło, od 5 do 11*C.  Wiatr umiarkowany.

Temperatura minimalna
Zamglenia
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

Będzie ciepły, lokalnie także bardzo pogodny. Możliwe, że na północnym zachodzie zamglenia utrzymają się przez większą część dnia, co oczywiście obniży prognozowaną temperaturę. A ta ma sięgnąć 14-21*C. Jedynie pod wieczór na zachodzie i południowym zachodzie możliwe słabe opady deszczu. Wiatr będzie od rana systematycznie narastał i będzie stanowił przeszkodę przy zapalaniu zniczy. Lokalnie na zachodzie, zwłaszcza na Pogórzu porywy sięgną 50-70 km/h.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 15.00
Porywy wiatru o 20.00
Opady deszczu o 20.00
lubelak1Prognoza pogodywiatr,wszystkich świętychPogoda w tym roku zrobi nam niespodziankę i pozwoli spokojnie odwiedzać groby naszych najbliższych. Noc: Na wschodzie i północy a lokalnie wzdłuż Odry pojawią się mgły. Będzie umiarkowanie ciepło, od 5 do 11*C.  Wiatr umiarkowany. Dzień: Będzie ciepły, lokalnie także bardzo pogodny. Możliwe, że na północnym zachodzie zamglenia utrzymają się przez większą część...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę