Nadeszło zapowiadane ochłodzenie.

Noc:

W całym kraju spodziewamy się opadów deszczu szybko przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura lekko powyżej zera ale systematycznie się obniżająca. Wiatr narastający i zmieniający kierunek z zachodniego na północny.

Temperatura minimalna
Typ opadów
Porywy wiatru o 5.00
Porywy wiatru o 8.00
Zamglenia

Dzień:

Czeka nas ciąg dalszy zimowej aury. Temperatura do południa będzie się wahać od -2*C do 2*C na plusie. Po południu zacznie spadać poniżej zera. Wiatr silny, nieprzyjemny w porywach do 60-70 km/h z kierunków północnych. Tam gdzie będzie leżał śnieg będą zawieje i zamiecie. Nad Zatoką Gdańską porywy sięgną 80-90 km/h i przyniosą cofkę. Jutro w nocy mniejsza lub większa pokrywa śnieżna możliwa już w niemal całym kraju. Bardzo silne opady zapowiadane są w Tatrach, tam może spaść do 40 cm śniegu. Także Pogórze może liczyć na sporą dostawę, nawet do 20-30 cm śniegu.

Temperatura maksymalna
Typ opadu o 14.00
Świeża pokrywa śnieżna na koniec dnia
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 20.00
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodyNadeszło zapowiadane ochłodzenie.Noc:W całym kraju spodziewamy się opadów deszczu szybko przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura lekko powyżej zera ale systematycznie się obniżająca. Wiatr narastający i zmieniający kierunek z zachodniego na północny. Temperatura minimalna Typ opadów Porywy wiatru o 5.00 Porywy wiatru o 8.00 Zamglenia Dzień:Czeka nas ciąg dalszy zimowej aury. Temperatura do...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę