Noc:

W niemal całej Polsce spodziewamy się opadów śniegu. Na zachodzie i północy możliwy deszcz i deszcz ze śniegiem a lokalnie gołoledź. Zrobi się jednak cieplej, mróz utrzyma się na południowym wschodzie, poza tym do 5*C. Wiatr silny w porywach do 40-50 km/h.

Temperatura minimalna
Typ opadów o 8.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:
Na zachodzie i w centrum opady deszczu i deszczu ze śniegiem wieczorem przechodzące w śnieg. Na południu i wschodzie nowa dostawa śniegu. Spadnie do 10 cm na wschodzie i około 30-40 cm na Pogórzu i w górach. Wiatr silny, do 50 km/h. Zacznie zmieniać kierunek z zachodniego na północny. Na zachodzie, w centrum i na wschodzie odwilż, nawet do 5*C. Na północnym wschodzie i południu słaby mróz. Po południu, od północy, zacznie się szybko ochładzać.

Temperatura maksymalna
Typ opadów o 13.00
Dobowa suma świeżego śniegu.
Porywy wiatru o 14.00
Ciśnienie atmosferyczne


lubelak1Prognoza pogodyNoc:W niemal całej Polsce spodziewamy się opadów śniegu. Na zachodzie i północy możliwy deszcz i deszcz ze śniegiem a lokalnie gołoledź. Zrobi się jednak cieplej, mróz utrzyma się na południowym wschodzie, poza tym do 5*C. Wiatr silny w porywach do 40-50 km/h. Temperatura minimalna Typ opadów o 8.00 Porywy wiatru o 8.00 Dzień:Na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę