W pigułce wygląda to tak:

Śnieg, deszcz, silniejszy wiatr, duży spadek ciśnienia i kilkunastogodzinna odwilż.

Noc:

Poniżej zera będzie jedynie na krańcach wschodnich oraz na Pogórzu i w górach. Poza tym od zera do 4*C na zachodzie. Przez Polskę już wędruje front z opadami, który do rana obejmie całą Polskę. Będzie padał śnieg, na zachodzie i w centrum deszcz i deszcz ze śniegiem. Wiatr umiarkowany. Lokalnie możliwe zamglenia.

Temperatura minimalna
Typ opadów
Zamglenia
Porywy wiatru

Dzień:

Odwilż obejmie już cały kraj, jedynie góry utrzymają lekki mróz. Temperatura będzie rosła aż do wieczora. Przez cały dzień będzie sporo opadów: śniegu, deszczu, deszczu ze śniegiem. Lokalnie pojawi się gołoledź. Wiatr umiarkowany i silniejszy z upływem dnia narastający. Wieczorem silne porywy wiatru obejmą już zachodnią i centralną część kraju. Zwracamy uwagę na duży spadek ciśnienia. Wieczorem centrum niżu będzie nad Polska i sięgnie zaledwie 973 hPa.

Temperatura o 14.00
Temperatura o 20.00
Typ opadów o 14.00
Typ opadów o 20.00
Dobowy świeży śnieg
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 20.00
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodyW pigułce wygląda to tak:Śnieg, deszcz, silniejszy wiatr, duży spadek ciśnienia i kilkunastogodzinna odwilż. Noc:Poniżej zera będzie jedynie na krańcach wschodnich oraz na Pogórzu i w górach. Poza tym od zera do 4*C na zachodzie. Przez Polskę już wędruje front z opadami, który do rana obejmie całą Polskę. Będzie padał...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę