Noc:

Po przejściu ciepłego powietrza nad ranem na wschodzie chwyci lekki mróz. Na zachodzie temperatura powyżej zera. Wiatr umiarkowany i silniejszy. Miejscami przelotne opady śniegu, deszczu ze śniegiem a na wschodzie także marznącego deszczu powodującego gołoledź.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Typ opadów
Zamglenia

Dzień:

Odwilż sięgnie całego kraju, będzie od zera do 4*C. Lokalnie pojawią się opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Wiatr umiarkowany z kierunków zachodnich i południowo zachodnich.

Temperatura maksymalna
Typ opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie atmosferyczne
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/01/T2M_43-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/01/T2M_43-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Po przejściu ciepłego powietrza nad ranem na wschodzie chwyci lekki mróz. Na zachodzie temperatura powyżej zera. Wiatr umiarkowany i silniejszy. Miejscami przelotne opady śniegu, deszczu ze śniegiem a na wschodzie także marznącego deszczu powodującego gołoledź. Temperatura minimalna Porywy wiatru Typ opadów Zamglenia Dzień:Odwilż sięgnie całego kraju, będzie od zera do 4*C. Lokalnie pojawią się...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę