Noc:

Nie licząc północnych krańców, wszędzie temperatura spadnie poniżej zera. W niemal całej Polsce spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie pojawi się gołoledź i mgły. Wiatr słaby i umiarkowany.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Gołoledź
Typ opadów
Zamglenia

Dzień:

Temperatura wzrośnie od 1 do 5*C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowych i zachodnich. W niemal całym kraju możliwe słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie znowu pojawi się gołoledź.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru
Typ opadów
Gołoledź
Ciśnienie atmosferyczne
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_59-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_59-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Nie licząc północnych krańców, wszędzie temperatura spadnie poniżej zera. W niemal całej Polsce spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie pojawi się gołoledź i mgły. Wiatr słaby i umiarkowany. Temperatura minimalna Porywy wiatru Gołoledź Typ opadów Zamglenia Dzień:Temperatura wzrośnie od 1 do 5*C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowych i zachodnich. W...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę