Noc:

W całym kraju temperatura spadnie w okolice zera, na wschodzie i południu możliwe spadki do -5*C. Wiatr na północy silniejszy. Lokalnie mogą pojawić się mgły. Miejscami, na wschodzie i południu, mogą pojawić się słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem.

Temperatura minimalna
Typ opadów
Porywy wiatru
Zamglenia

Dzień:

Będzie już cieplej, od 2 do 8*C. Jeśli gdzieś pojawią się opady to będą symboliczne. Wiatr umiarkowany i silniejszy, na północy w porywach do 50 km/h. Wiatr z kierunków południowych.

Temperatura maksymalna
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie atmosferyczne
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_42-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_42-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:W całym kraju temperatura spadnie w okolice zera, na wschodzie i południu możliwe spadki do -5*C. Wiatr na północy silniejszy. Lokalnie mogą pojawić się mgły. Miejscami, na wschodzie i południu, mogą pojawić się słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna Typ opadów Porywy wiatru Zamglenia Dzień:Będzie już cieplej, od 2 do...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę