Noc:

Ciepłe powietrze będzie systematycznie obejmowało kolejne regiony kraju. Nad ranem poniżej zera będzie jedynie na wschodzie i południu. Wiatr umiarkowany i silniejszy. Lokalnie pojawią się opady deszczu.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Opady

Dzień:

Będzie ciepło, od 3 do nawet 13*C. Z zachodu na wschód będzie przesuwała się wąska strefa z opadami deszczu, chwilami mocniejszymi. Wiatr silny, na wybrzeżu w porywach do 60 km/h.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru
Opady
Ciśnienie atmosferyczne


https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_43.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_43.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Ciepłe powietrze będzie systematycznie obejmowało kolejne regiony kraju. Nad ranem poniżej zera będzie jedynie na wschodzie i południu. Wiatr umiarkowany i silniejszy. Lokalnie pojawią się opady deszczu. Temperatura minimalna Porywy wiatru Opady Dzień:Będzie ciepło, od 3 do nawet 13*C. Z zachodu na wschód będzie przesuwała się wąska strefa z opadami deszczu, chwilami mocniejszymi....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę