Noc:

Tylko na północnym wschodzie spodziewamy się temperatury poniżej zera. Poza tym do 6*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. W sporej części kraju spodziewamy się opadów deszczu, na Warmii i Podlasiu możliwe opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

Temperatura minimalna
Typ opadów
porywy wiatru

Dzień:

Na południu jeszcze ciepło, nawet powyżej 10*C. Na północnym wschodzie zimno, tam około zera a wieczorem już lekki mróz. Wiatr umiarkowany i silniejszy z kierunków zachodnich. Sporo opadów nad Polską. Na północnym wschodzie śnieg i deszcz ze śniegiem, w górach śnieg a poza tym deszcz.

Temperatura maksymalna
Temperatura wieczorem
Porywy wiatru
Typ opadów o 15.00
Typ opadów o 22.00
Ciśnienie atmosferyczne
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_43-5.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_43-5.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Tylko na północnym wschodzie spodziewamy się temperatury poniżej zera. Poza tym do 6*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. W sporej części kraju spodziewamy się opadów deszczu, na Warmii i Podlasiu możliwe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna Typ opadów porywy wiatru Dzień:Na południu jeszcze ciepło, nawet powyżej 10*C. Na północnym wschodzie zimno,...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę