Noc:

Tylko na północnym wschodzie spodziewamy się temperatury poniżej zera. Poza tym do 6*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. W sporej części kraju spodziewamy się opadów deszczu, na Warmii i Podlasiu możliwe opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

Temperatura minimalna
Typ opadów
porywy wiatru

Dzień:

Na południu jeszcze ciepło, nawet powyżej 10*C. Na północnym wschodzie zimno, tam około zera a wieczorem już lekki mróz. Wiatr umiarkowany i silniejszy z kierunków zachodnich. Sporo opadów nad Polską. Na północnym wschodzie śnieg i deszcz ze śniegiem, w górach śnieg a poza tym deszcz.

Temperatura maksymalna
Temperatura wieczorem
Porywy wiatru
Typ opadów o 15.00
Typ opadów o 22.00
Ciśnienie atmosferyczne
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_43-5-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/02/T2M_43-5-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Tylko na północnym wschodzie spodziewamy się temperatury poniżej zera. Poza tym do 6*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. W sporej części kraju spodziewamy się opadów deszczu, na Warmii i Podlasiu możliwe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna Typ opadów porywy wiatru Dzień:Na południu jeszcze ciepło, nawet powyżej 10*C. Na północnym wschodzie zimno,...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę