Noc:

Przez południową Polskę będzie się przesuwała strefa z silnymi porywami wiatru. Miejscami porywy sięgną 100 km/h! W północnej części kraju spokojniej. Temperatura po północy zacznie spadać by nad ranem oscylować wokół zera. Lokalnie spodziewamy się opadów, początkowo deszczu systematycznie przechodzących w śnieg i deszcz ze śniegiem.

Dzień:

W całym kraju będzie już chłodniej, od 2 do 7*C. Pojawią się przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Wiatr jeszcze silny, na południu w porywach do 60 km/h. Jedynie na północy i w centrum już słaby.

https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/03/T2M_58-1-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/03/T2M_58-1-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Przez południową Polskę będzie się przesuwała strefa z silnymi porywami wiatru. Miejscami porywy sięgną 100 km/h! W północnej części kraju spokojniej. Temperatura po północy zacznie spadać by nad ranem oscylować wokół zera. Lokalnie spodziewamy się opadów, początkowo deszczu systematycznie przechodzących w śnieg i deszcz ze śniegiem. Dzień:W całym kraju będzie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę