Noc:

Temperatura na wschodzie i w centrum będzie oscylować wokół 12-15*C! Na zachodzie jedynie trochę chłodniej. Wiatr słaby, na zachodzie umiarkowany. Pojawi się coraz więcej opadów deszczu i burz nad Polską, głównie na zachodzie kraju a nad ranem na południu.

Dzień:

Na wschodzie kraju do południa będzie jeszcze bardzo ciepło, nawet powyżej 25*C. Zachodnia i środkowa część już obejmie chłodniejsze powietrze i tam 12-18*C. Niestety, ciepłe powietrze będzie systematycznie wypychane z Polski.

Wiatr umiarkowany, w czasie burz silniejszy.

Niemal wszędzie spodziewamy się opadów deszczu a na wschodzie i północy także burz. Zwracamy uwagę na silniejsze burze z intensywnymi opadami deszczu na północy kraju, które pojawią się tam po południu.

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na wschodzie i w centrum będzie oscylować wokół 12-15*C! Na zachodzie jedynie trochę chłodniej. Wiatr słaby, na zachodzie umiarkowany. Pojawi się coraz więcej opadów deszczu i burz nad Polską, głównie na zachodzie kraju a nad ranem na południu. Dzień:Na wschodzie kraju do południa będzie jeszcze bardzo ciepło, nawet powyżej...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę