Noc:

Jedynie na krańcach północnych będzie rześko, tam temperatura dopadnie do 2*C. Poza tym od 4 do 10*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na zachodzie pojawią się opady deszczu o charakterze umiarkowanym, które do rana dotrą do centralnej Polski.

Dzień:

Polska będzie podzielona na 2 części. Wschodnią gdzie temperatury przekroczą 20*C i zachodnią gdzie temperatury sięgną 9-15*C. Tam pojawi się nie tylko strefa z opadami ale również pojawi chłodniejsze powietrze. Najwięcej opadów będzie w pasie od Pomorza po Małopolskę ale opadów spodziewamy się w całym kraju. Ponownie znowu burzowo. Wiatr słaby i umiarkowany zmienny. W strefie cieplejszej z kierunków wschodnich, chłodniejszej z północy.

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyPrognoza średnioterminowaNoc:Jedynie na krańcach północnych będzie rześko, tam temperatura dopadnie do 2*C. Poza tym od 4 do 10*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na zachodzie pojawią się opady deszczu o charakterze umiarkowanym, które do rana dotrą do centralnej Polski. Dzień:Polska będzie podzielona na 2 części. Wschodnią gdzie temperatury przekroczą 20*C i zachodnią...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę