Noc:
Niestety w północnej, lokalnie na zachodzie i w centrum temperatura może spaść w okolice zera. Lokalnie niewykluczone przymrozki, zwłaszcza przy gruncie. Wiatr słaby i umiarkowany. Opady i zamglenia powinny się pojawić jedynie na krańcach południowo wschodnich.

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 14-20*C. Wiatr umiarkowany z kierunków północnych, po południu na zachodzie zmieni kierunek na południowo zachodni. Opady deszczu pojawią się na południowym wschodzie.

https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/05/T2M_43-8-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/05/T2M_43-8-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Niestety w północnej, lokalnie na zachodzie i w centrum temperatura może spaść w okolice zera. Lokalnie niewykluczone przymrozki, zwłaszcza przy gruncie. Wiatr słaby i umiarkowany. Opady i zamglenia powinny się pojawić jedynie na krańcach południowo wschodnich. Dzień:Temperatura wzrośnie do 14-20*C. Wiatr umiarkowany z kierunków północnych, po południu na zachodzie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę