Przed nami tydzień zmiennej, ale w miarę spokojnej pogody – bez upałów, z na przemian słoneczną i deszczową aurą w rytmie migrujących w naszym kierunku atlantyckich niżów. Dominować będzie napływ polarno-morskiego powietrza z sektora zachodniego. Niedziela będzie przykładem takiego atlantyckiego lata. Z rozbudowujących się w ciągu dnia Cumulonimbusów lokalnie może zagrzmieć i popadać. Temperatura nie powinna przekraczać 25 stopni.

W drugiej części tygodnia zrobi się nieco goręcej, bo wiatr skręci i będzie napływać z południowego zachodu i południa, choć wilgoci nie zabraknie i przewidujemy kolejne opady. Temperatury przekroczą 25 stopni, ale nie powinny sięgnąć 30.

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/08/Temperatura-maksymalna-3-VIII-2019.png?fit=1024%2C963&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/08/Temperatura-maksymalna-3-VIII-2019.png?resize=150%2C150&ssl=1markPrognoza krótkoterminowaPrzed nami tydzień zmiennej, ale w miarę spokojnej pogody - bez upałów, z na przemian słoneczną i deszczową aurą w rytmie migrujących w naszym kierunku atlantyckich niżów. Dominować będzie napływ polarno-morskiego powietrza z sektora zachodniego. Niedziela będzie przykładem takiego atlantyckiego lata. Z rozbudowujących się w ciągu dnia Cumulonimbusów lokalnie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę