Noc:
To będzie zimna noc, najzimniejsza w tegorocznym sezonie. Tam, gdzie się rozpogodzi, temperatura spadnie do -1 a lokalnie -3*C. Tam, gdzie będą chmury i mgły cieplej, do 5*C na plusie. Sporo opadów czeka nas w południowej części kraju. W górach i uwaga na Podhalu śnieg. Lokalnie rano miejscami pojawi się warstwa mokrego śniegu! Wiatr słaby i umiarkowany.

Temperatura minimalna
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura nie będzie zachęcała do spacerów. Będzie od 7 do 11*C. Wiatr z kierunków północnych słaby. Lokalnie pojawią się przelotne opady śniegu, w górach śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/10/T2M_9-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/10/T2M_9-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:To będzie zimna noc, najzimniejsza w tegorocznym sezonie. Tam, gdzie się rozpogodzi, temperatura spadnie do -1 a lokalnie -3*C. Tam, gdzie będą chmury i mgły cieplej, do 5*C na plusie. Sporo opadów czeka nas w południowej części kraju. W górach i uwaga na Podhalu śnieg. Lokalnie rano miejscami pojawi...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę