Noc:
Temperatura będzie zdecydowanie niższa niż w poprzednich nocach. Lokalnie mogą pojawić się przymrozki. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie zrobi się mgliście. Nad ranem na południu pojawi się kolejna strefa z opadami deszczu.

Temperatura
Opady
mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura nie będzie już tak atrakcyjna jak ostatnio. Wzrośnie do zaledwie 6-11*C. Wiatr z kierunków południowo zachodnich umiarkowany. W południowo wschodniej części kraju spodziewamy się kolejnej strefy z opadami.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_36.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_36.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura będzie zdecydowanie niższa niż w poprzednich nocach. Lokalnie mogą pojawić się przymrozki. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie zrobi się mgliście. Nad ranem na południu pojawi się kolejna strefa z opadami deszczu. Temperatura Opady mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura nie będzie już tak atrakcyjna jak ostatnio. Wzrośnie do zaledwie 6-11*C. Wiatr z kierunków południowo zachodnich...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę