Noc:
Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera, w wielu miejscach pojawi się przymrozek. Wiatr silny, będzie potęgował odczucie chłodu. Lokalnie pojawią się opady deszcz, deszczu ze śniegiem i śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zaledwie 1-5*C. Na Pogórzu całodobowy mróz. Wiatr z kierunków północno zachodnich umiarkowany i silny. Będzie potęgował odczucie chłodu. Lokalnie pojawią się opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na wybrzeżu spodziewamy się burz z opadami krupy śnieżnej i śniegu.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_57.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/11/T2M_57.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera, w wielu miejscach pojawi się przymrozek. Wiatr silny, będzie potęgował odczucie chłodu. Lokalnie pojawią się opady deszcz, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do zaledwie 1-5*C. Na Pogórzu całodobowy mróz. Wiatr z kierunków północno zachodnich umiarkowany i silny. Będzie potęgował...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę