Noc:
Temperatura spadnie do zera/-3*C. Na Pogórzu do -5*C. Wiatr umiarkowany, na północy silny, potęgujący odczucie chłodu. Na północy, południu i wschodzie spodziewamy się opadów śniegu. Sprawią, że na drogach będzie ślisko.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 1-4*C. Ale lokalnie temperatura nie przekroczy zera. Wiatr z kierunków północno zachodnich silny. Porywy mogą sięgnąć 60 km/h. W całym kraju możliwe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Pojawią się zawieje i zamiecie.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/DBZ_17.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/DBZ_17.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera/-3*C. Na Pogórzu do -5*C. Wiatr umiarkowany, na północy silny, potęgujący odczucie chłodu. Na północy, południu i wschodzie spodziewamy się opadów śniegu. Sprawią, że na drogach będzie ślisko. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 1-4*C. Ale lokalnie temperatura nie przekroczy zera. Wiatr z kierunków północno zachodnich silny. Porywy mogą...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę