Noc:
Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera, na zachodzie poniżej zera, do -5*C. Wiatr umiarkowany, lokalnie silny. Na południu i lokalnie na północy i w centrum pojawią się opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Miejscami mgły.

Temperatura minimalna
Opady
Porywy wiatru
Mgły

Dzień:
Temperatura lokalnie wzrośnie do 7-9*C. Jedynie na północy ciągle chłodniej, 1-3*C. Wiatr z kierunków południowych silny, w górach bardzo silny w porywach do 120 km/h. W niemal całym kraju możliwe opady deszczu i deszcze ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_27-4.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_27-4-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera, na zachodzie poniżej zera, do -5*C. Wiatr umiarkowany, lokalnie silny. Na południu i lokalnie na północy i w centrum pojawią się opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Miejscami mgły. Temperatura minimalna Opady Porywy wiatru Mgły Dzień:Temperatura lokalnie wzrośnie do 7-9*C. Jedynie na północy ciągle chłodniej, 1-3*C....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę