Noc:
Temperatura na zachodzie i krańcach południowych spadnie w okolice zera. Poza tym 2-4*C. Czeka nas sporo opadów deszczu, na południu deszczu ze śniegiem a na Pogórzu i w górach śniegu. Wiatr silny, Na południowym wschodzie porywy sięgną 60-70 km/h. Lokalnie mgły.

Temperatura
Typ opadów
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura sięgnie 2-5*C. Na Pogórzu i w górach około zera. Tam tez będzie padał śnieg. Poza tym sporo opadów deszczu, chwilami intensywnych. Wiatr z kierunków zachodnich i północno zachodnich umiarkowany.

Temperatura
Typ opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_27-9.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_27-9-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na zachodzie i krańcach południowych spadnie w okolice zera. Poza tym 2-4*C. Czeka nas sporo opadów deszczu, na południu deszczu ze śniegiem a na Pogórzu i w górach śniegu. Wiatr silny, Na południowym wschodzie porywy sięgną 60-70 km/h. Lokalnie mgły. Temperatura Typ opadów Mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura sięgnie 2-5*C. Na Pogórzu i w...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę