Noc:
Temperatura spadnie w okolice 1-3*C. Lokalnie, głównie na północnym wschodzie i południu będzie poniżej zera. W całym kraju przelotne opady deszczu (Pomorze), deszczu ze śniegiem i śniegu. Wiatr umiarkowany.

Temperatura
Rodzaj opadu
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zaledwie 2-4*C. W całym kraju opady śniegu lub deszczu ze śniegiem, jedynie na Pomorzu deszczu. Pod wieczór z racji spadającej temperatury lokalnie zacznie się zabielać. Jedynie na południu lokalnie będzie padać silniej i tam spadnie odo 10 cm śniegu. Wiatr z kierunków północnych umiarkowany.

Temperatura
Porywy wiatru
Rodzaj opadu
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_25-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_25-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie w okolice 1-3*C. Lokalnie, głównie na północnym wschodzie i południu będzie poniżej zera. W całym kraju przelotne opady deszczu (Pomorze), deszczu ze śniegiem i śniegu. Wiatr umiarkowany. Temperatura Rodzaj opadu Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do zaledwie 2-4*C. W całym kraju opady śniegu lub deszczu ze śniegiem, jedynie na Pomorzu deszczu....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę