Noc:
Temperatura w niemal całej Polsce spadnie poniżej zera. Będzie od -1 do -4*C. Wiatr chwilami silniejszy. W całym kraju możliwe słabe opady śniegu, jedynie na południu umiarkowane. Lokalnie mgły.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady
Mgła

Dzień.

Powyżej zera jedynie na zachodzie i lokalnie w centrum. Całodobowy mróz w całej wschodniej i południowej części kraju. Opady śniegu pojawią się przede wszystkim na południu Polski. Tam w ciągu doby spadnie do 10-15 cm. Wiatr z kierunków północnych umiarkowany.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_55-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_55-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w niemal całej Polsce spadnie poniżej zera. Będzie od -1 do -4*C. Wiatr chwilami silniejszy. W całym kraju możliwe słabe opady śniegu, jedynie na południu umiarkowane. Lokalnie mgły. Temperatura Porywy wiatru Opady Mgła Dzień. Powyżej zera jedynie na zachodzie i lokalnie w centrum. Całodobowy mróz w całej wschodniej i południowej części kraju. Opady śniegu...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę