Noc:
Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera, jedynie na południowych krańcach mróz. Wiatr silny, na północy porywy sięgną 70-80 km//h. Po wschodniej stronie kraju z północy na południe będzie przesuwała się strefa z opadami śniegu przechodzącymi w deszcz ze śniegiem i deszcz.

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 4-6*C. Jedynie na wschodzie, gdzie będzie strefa z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem lub deszczu 1-2*C. Wiatr z kierunków północno zachodnich silny. Na Podhalu możliwa gołoledź.

https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/PRMSL_58-7.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/PRMSL_58-7-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera, jedynie na południowych krańcach mróz. Wiatr silny, na północy porywy sięgną 70-80 km//h. Po wschodniej stronie kraju z północy na południe będzie przesuwała się strefa z opadami śniegu przechodzącymi w deszcz ze śniegiem i deszcz. Dzień:Temperatura wzrośnie do 4-6*C. Jedynie na wschodzie,...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę