Noc:
Temperatura niemal wszędzie spadnie w okolice zera. Jedynie na południowym zachodzie, jeśli warunki się nie zmienią, temperatura minimalna wyniesie 2-4*C. Wiatr silny, jedynie w pasie centralnym kraju umiarkowany lub słaby. I tam mogą pojawić się mgły. Nigdzie nie powinno padać.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru
Mgły

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 3-6*C. Jedynie na południowym zachodzie jest szansa na 8*C. Natomiast słaby mróz pozostanie w Bieszczadach. Wiatr z południowego zachodu silny i umiarkowany. Po południu na wybrzeżu powinny pojawić się opady deszczu.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_27.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_27.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura niemal wszędzie spadnie w okolice zera. Jedynie na południowym zachodzie, jeśli warunki się nie zmienią, temperatura minimalna wyniesie 2-4*C. Wiatr silny, jedynie w pasie centralnym kraju umiarkowany lub słaby. I tam mogą pojawić się mgły. Nigdzie nie powinno padać. Temperatura minimalna Porywy wiatru Mgły Dzień:Temperatura wzrośnie do 3-6*C. Jedynie na południowym zachodzie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę