Noc:
Temperatura tam gdzie się rozpogodzi czyli na północnym wschodzie i południu spadnie poniżej zera. Poza tym do 5*C na plusie. Wiatr słaby i umiarkowany. Na południu i zachodzie będzie padał śnieg lub deszcz ze śniegiem. Drogi będą śliskie. Lokalnie mgły.

Temperatura
Opady
Typ opadów
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura na zachodzie wzrośnie do 4-6*C. W centrum i na wschodzie chłodniej, 1-2*C. Słabe opady śniegu możliwe jeszcze na południu a deszczu na zachodzie. Wiatr z kierunków północnych i wschodnich, słaby i umiarkowany.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M_59.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M_59.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura tam gdzie się rozpogodzi czyli na północnym wschodzie i południu spadnie poniżej zera. Poza tym do 5*C na plusie. Wiatr słaby i umiarkowany. Na południu i zachodzie będzie padał śnieg lub deszcz ze śniegiem. Drogi będą śliskie. Lokalnie mgły. Temperatura Opady Typ opadów Mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura na zachodzie wzrośnie do 4-6*C. W centrum...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę