Noc:
Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera z lokalnymi spadkami temperatury do -3*C. Wiatr słaby i umiarkowany. W sporej części kraju pojawią się mgły, lokalnie bardzo gęste. Na południu będziemy mieli jeszcze słabe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na drogach będzie ślisko.

Temperatura
Opady
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura na zachodzie kraju wzrośnie do 8-10*C. Na wschodzie jeszcze chłodniej 3-5*C. Lokalnie pojawią się słabe opady deszczu. Wiatr z kierunków południowo zachodnich umiarkowany, jedynie na północy silniejszy.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M_29-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M_29-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera z lokalnymi spadkami temperatury do -3*C. Wiatr słaby i umiarkowany. W sporej części kraju pojawią się mgły, lokalnie bardzo gęste. Na południu będziemy mieli jeszcze słabe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na drogach będzie ślisko. Temperatura Opady Mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura na zachodzie kraju wzrośnie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę