Noc:
Temperatura na północy spadnie w okolice zera a lokalnie nawet poniżej. Na południu do 4*C na plusie. Wiatr umiarkowany, jedynie na wybrzeżu silniejszy. Miejscami pojawią się opady deszczu, najwięcej na południowym wschodzie kraju.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 4-8*C, w strefach z opadami deszczu ze śniegiem chłodniej. W całym kraju pojawią się opady deszczu a po południu od zachodu przechodzące w deszcz ze śniegiem. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M_58-2.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M_58-2.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na północy spadnie w okolice zera a lokalnie nawet poniżej. Na południu do 4*C na plusie. Wiatr umiarkowany, jedynie na wybrzeżu silniejszy. Miejscami pojawią się opady deszczu, najwięcej na południowym wschodzie kraju. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 4-8*C, w strefach z opadami deszczu ze śniegiem chłodniej. W całym kraju...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę