Noc:
Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera z licznymi przymrozkami. Na południu kraju spodziewamy się opadów śniegu. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie pojawią się mgły.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Mgły

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 3-7*C, jedynie w czasie opadów chwilami chłodniej. Wiatr z kierunków zachodnich i północno-zachodnich umiarkowany. W całym kraju spodziewamy się opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie pojawią się burze.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/DBZ_61-1-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/DBZ_61-1-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera z licznymi przymrozkami. Na południu kraju spodziewamy się opadów śniegu. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie pojawią się mgły. Temperatura Opady Porywy wiatru Mgły Dzień:Temperatura wzrośnie do 3-7*C, jedynie w czasie opadów chwilami chłodniej. Wiatr z kierunków zachodnich i północno-zachodnich umiarkowany. W całym kraju spodziewamy się opadów...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę