Noc:
Temperatura na wschodzie kraju spadnie w okolice zera z lokalnymi przymrozkami. Na zachodzie do 5*C na plusie. Tam też pojawią się opady deszczu, w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 6-12*C. Wiatr z kierunków południowych umiarkowany, w górach i na wybrzeżu silniejszy. W całym kraju spodziewamy się opadów deszczu, w górach deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/DBZ_61-1-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/DBZ_61-1-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na wschodzie kraju spadnie w okolice zera z lokalnymi przymrozkami. Na zachodzie do 5*C na plusie. Tam też pojawią się opady deszczu, w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 6-12*C. Wiatr z kierunków południowych umiarkowany, w górach i na wybrzeżu silniejszy....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę