Noc:
Temperatura na wschodzie i w centrum spadnie w okolice zera z lokalnymi przymrozkami. na zachodzie cieplej, do 5*C na plusie. Wiatr słaby i umiarkowany, jednie na zachodzie silniejszy. I właśnie na wschodzie i w centrum spodziewamy się lokalnych mgieł a na zachodzie opadów deszczu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Mgły

Dzień:
Temperatura na wschodzie i w centrum wzrośnie do 8-10*C. Na zachodzie 5-7*C. Wiatr z kierunków zachodnich i południowych umiarkowany a na zachodzie silniejszy. W niemal całym kraju spodziewamy się przelotnych opadów deszczu, w górach śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/T2M_61-1.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/T2M_61-1-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na wschodzie i w centrum spadnie w okolice zera z lokalnymi przymrozkami. na zachodzie cieplej, do 5*C na plusie. Wiatr słaby i umiarkowany, jednie na zachodzie silniejszy. I właśnie na wschodzie i w centrum spodziewamy się lokalnych mgieł a na zachodzie opadów deszczu. Temperatura Opady Porywy wiatru Mgły Dzień:Temperatura na wschodzie i w...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę