Noc:
Temperatura będzie systematycznie spadała i nad ranem jedynie na południu dzięki chmurom nie powinno być przymrozków. Wiatr jeszcze silny, jedynie na zachodzie umiarkowany. Na południu i miejscami na wschodzie opady śniegu lub deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura na północnym wschodzie przez cały dzień będzie oscylować wokół zera. Cieplej w pasie od Pomorza po Lubelskie i Małopolskę tam od 2 do 4*C, na zachodzie 5-6*C. Opady śniegu pojawią się we wschodniej części kraju. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych, jedynie na wschodzie jeszcze silniejszy.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/T2M_28-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/T2M_28-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura będzie systematycznie spadała i nad ranem jedynie na południu dzięki chmurom nie powinno być przymrozków. Wiatr jeszcze silny, jedynie na zachodzie umiarkowany. Na południu i miejscami na wschodzie opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura na północnym wschodzie przez cały dzień będzie oscylować wokół zera. Cieplej w pasie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę