Noc:
Temperatura w północnej części kraju spadnie już poniżej zera. W centrum i na południu jeszcze dość ciepło, 1-4*C. Na południu spodziewamy się opadów deszczu przechodzącego w deszcz ze śniegiem i śnieg. Wiatr silniejszy.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 4-6*C. Wiatr z kierunków północnych miarkowany i silniejszy, skutecznie obniżający temperaturę odczuwalną. Na południu Polski spodziewamy się opadów śniegu. Śnieg spadnie także na północy ale w godzinach popołudniowych.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/APCP_10.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/APCP_10.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w północnej części kraju spadnie już poniżej zera. W centrum i na południu jeszcze dość ciepło, 1-4*C. Na południu spodziewamy się opadów deszczu przechodzącego w deszcz ze śniegiem i śnieg. Wiatr silniejszy. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 4-6*C. Wiatr z kierunków północnych miarkowany i silniejszy, skutecznie obniżający temperaturę...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę