Noc:
Temperatura w całym kraju spadnie poniżej zera. Przy słabym wietrze temperatura lokalnie spadnie poniżej -5*C a na Podhalu i terenach podgórskich poniżej -10C*. W Tatrach poniżej -15*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Nigdzie nie powinno padać.

Temperatura
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2-6*C. Wiatr z kierunków północno wschodnich słaby i umiarkowany. Nigdzie nie powinno padać. Wilgotność będzie bardzo niska i to jest bardzo dobra wiadomość w obliczu koronawirusa.

Temperatura
Porywy wiatru
Wilgotność
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/RH2M_10.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/RH2M_10-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w całym kraju spadnie poniżej zera. Przy słabym wietrze temperatura lokalnie spadnie poniżej -5*C a na Podhalu i terenach podgórskich poniżej -10C*. W Tatrach poniżej -15*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Nigdzie nie powinno padać. Temperatura Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 2-6*C. Wiatr z kierunków północno wschodnich słaby i umiarkowany. Nigdzie nie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę