Noc:
Temperatura będzie systematycznie spadać i nad ranem każdy zakątek kraju będzie miał już mróz. Lokalnie temperatura spadnie poniżej -5*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. Niemal wszędzie spodziewamy się opadów śniegu, jedynie lokalnie na początku deszczu i deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zaledwie 2-6*C. Wiatr z kierunków północnych słaby i umiarkowany. W całym kraju możliwe są opady śniegu. Lokalnie burze.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/T2M_9-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/T2M_9-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura będzie systematycznie spadać i nad ranem każdy zakątek kraju będzie miał już mróz. Lokalnie temperatura spadnie poniżej -5*C. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. Niemal wszędzie spodziewamy się opadów śniegu, jedynie lokalnie na początku deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do zaledwie 2-6*C. Wiatr z kierunków północnych słaby i...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę