Noc:
Temperatura spadnie do -1/-5*C. Lokalnie ponownie jeszcze zimniej. Wiatr w północnej części kraju silniejszy, poza tym słaby. Także w północnej części spodziewamy się opadów śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 4-9*C. Wiatr z kierunków zachodnich, ponownie w północnej części kraju silniejszy, w południowej słaby i umiarkowany. Na północy spodziewamy się przelotnych opadów śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/GUST_62.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/03/GUST_62.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do -1/-5*C. Lokalnie ponownie jeszcze zimniej. Wiatr w północnej części kraju silniejszy, poza tym słaby. Także w północnej części spodziewamy się opadów śniegu. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 4-9*C. Wiatr z kierunków zachodnich, ponownie w północnej części kraju silniejszy, w południowej słaby i umiarkowany. Na północy spodziewamy się przelotnych...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę