Noc:
Temperatura spadnie już w okolice zera z lokalnymi przymrozkami. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. Będą też lokalne opady deszczu przechodzące w deszcz ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zaledwie 5-10*C. Wiatr z kierunków północno-zachodnich umiarkowany, chwilami silniejszy. Będzie skutecznie obniżał temperaturę odczuwalną. W wielu miejscach pojawią się słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/04/T2M_29-4.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/04/T2M_29-4-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie już w okolice zera z lokalnymi przymrozkami. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. Będą też lokalne opady deszczu przechodzące w deszcz ze śniegiem. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do zaledwie 5-10*C. Wiatr z kierunków północno-zachodnich umiarkowany, chwilami silniejszy. Będzie skutecznie obniżał temperaturę odczuwalną. W wielu miejscach pojawią się słabe opady deszczu lub...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę