Noc:
Temperatura spadnie do 3-9*C. Nie powinno być przymrozków natomiast na północy możliwe słabe opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany.

Temperatura
Opady


Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 16-22*C. Wiatr z kierunków zachodnich i południowych, o umiarkowanej sile. W północno wschodniej części kraju spodziewamy się słabych opadów deszczu. Pod wieczór do południowo zachodniej Polski wkroczy także kolejna strefa z deszczem.

Temperatura
opady
Porywy wiatru
Wilgotność
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/04/T2M_27-2.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/04/T2M_27-2-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 3-9*C. Nie powinno być przymrozków natomiast na północy możliwe słabe opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 16-22*C. Wiatr z kierunków zachodnich i południowych, o umiarkowanej sile. W północno wschodniej części kraju spodziewamy się słabych opadów deszczu. Pod wieczór do południowo zachodniej Polski wkroczy...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę