Noc:
Temperatura na północy spadnie do około zera z lokalnymi spadkami temperatury do -2/-3*C. W centrum i na południu cieplej, do 7*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na południu kraju spodziewamy się opadów deszczu lub deszczu ze śniegiem. Lokalnie mgły.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Mgły

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 10-15*C. Wiatr z kierunków zachodnich i północnych słaby i umiarkowany. Będziemy mieli dwie strefy z opadami deszczu: na północy oraz południu i południowym wschodzie.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/05/T2M_11.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/05/T2M_11-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na północy spadnie do około zera z lokalnymi spadkami temperatury do -2/-3*C. W centrum i na południu cieplej, do 7*C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na południu kraju spodziewamy się opadów deszczu lub deszczu ze śniegiem. Lokalnie mgły. Temperatura Opady Porywy wiatru Mgły Dzień:Temperatura wzrośnie do 10-15*C. Wiatr z kierunków zachodnich i północnych słaby...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę