Noc:
Temperatura spadnie do 2-6*C, jedynie w pasie centralnym cieplej. A lokalnie niewykluczone przymrozki, zwłaszcza przy gruncie. Wiatr na wschodzie silniejszy, poza tym umiarkowany. Nad ranem opady pojawią się na krańcach południowych i wschodnich.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura ponownie podzieli Polskę na chłodniejszą wschodnią, gdzie będzie 14-18*C i cieplejszą zachodnią gdzie będzie do 23*C. Wiatr z kierunków północnych umiarkowany, chwilami silniejszy. Opady pojawią się na południowym wschodzie oraz symbolicznie na zachodzie.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/06/T2M_5.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/06/T2M_5.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 2-6*C, jedynie w pasie centralnym cieplej. A lokalnie niewykluczone przymrozki, zwłaszcza przy gruncie. Wiatr na wschodzie silniejszy, poza tym umiarkowany. Nad ranem opady pojawią się na krańcach południowych i wschodnich. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura ponownie podzieli Polskę na chłodniejszą wschodnią, gdzie będzie 14-18*C i cieplejszą zachodnią gdzie będzie do...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę