Noc:
Temperatura spadnie w okolice zera z lokalnymi spadkami temperatury do -5*C. Wiatr umiarkowany i słaby. Niemal wszędzie możliwe są opady śniegu, jedynie na wybrzeżu i zachodzie deszczu.

Temperatura o poranku
Opady o poranku
Porywy wiatru o poranku
Widzialność o poranku

Dzień:
Temperatura wzrośnie do około zera jedynie na zachodzie do 4*C na plusie. Na Pogórzu i w górach mróz. Wiatr z kierunków północnych i północno-wschodnich słaby. Nie licząc zachodu, gdzie możliwe są opady deszczu, w pozostałych regionach będzie padał przelotny śnieg.

Temperatura o 14.00
Opady o 14.00
Porywy wiatru o 14.00
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/11/T2M_27-20.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/11/T2M_27-20-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie w okolice zera z lokalnymi spadkami temperatury do -5*C. Wiatr umiarkowany i słaby. Niemal wszędzie możliwe są opady śniegu, jedynie na wybrzeżu i zachodzie deszczu. Temperatura o poranku Opady o poranku Porywy wiatru o poranku Widzialność o poranku Dzień:Temperatura wzrośnie do około zera jedynie na zachodzie do 4*C na plusie. Na Pogórzu...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę