Noc:
Temperatura na wschodzie spadnie jeszcze do -10/-20°C, w centrum od -2 do -8°C a na zachodzie nad ranem już powyżej zera choć początkowo będzie niewielki mróz. Wiatr słaby i umiarkowany. Na zachodzie i w centrum pojawią się opady śniegu lub deszczu ze śniegiem a lokalnie już tylko samego deszczu.

Temperatura o poranku
Typ opadów o poranku
Porywy wiatru o poranku

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2-4°C na zachodzie, około zera w centrum i na wschodzie oraz -5/-7°C na krańcach wschodnich. Do wieczora mroźne powietrze zostanie praktycznie całkowicie wyparte z Polski. Wiatr z kierunków zachodnich, jedynie na wschodzie z południa, umiarkowany. Niemal wszędzie spodziewamy się opadów, na zachodzie deszczu, w centrum i na wschodzie śniegu i deszczu ze śniegiem. Lokalnie spadnie jeszcze do 5 cm śniegu.

Temperatura o 14.00
Typ opadów o 14.00
Porywy wiatru o 14.00
Ciśnienie
lubelak1Prognoza pogodyNoc:Temperatura na wschodzie spadnie jeszcze do -10/-20°C, w centrum od -2 do -8°C a na zachodzie nad ranem już powyżej zera choć początkowo będzie niewielki mróz. Wiatr słaby i umiarkowany. Na zachodzie i w centrum pojawią się opady śniegu lub deszczu ze śniegiem a lokalnie już tylko samego deszczu. Temperatura...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę