Noc:
Temperatura spadnie do około zera z lokalnymi spadkami do -5°C. Wiatr słaby. Lokalnie pojawią się opady deszczu, śniegu i oczywiście możliwa gołoledź. Zwracamy uwagę na gęste mgły, które pojawią się przede wszystkim na wschodzie, w centrum i północy kraju.

Temperatura o poranku
Opady o poranku
Widzialność o poranku
Porywy wiatru o poranku

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 1-3°C na wschodzie i 10-13°C na zachodzie. Wiatr z kierunków południowych słaby. Lokalnie, głównie na północy słabe opady deszczu.

Temperatura o 15.00
Opady o poranku
Porywy wiatru o poranku
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2021/02/vissfc_15.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2021/02/vissfc_15.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do około zera z lokalnymi spadkami do -5°C. Wiatr słaby. Lokalnie pojawią się opady deszczu, śniegu i oczywiście możliwa gołoledź. Zwracamy uwagę na gęste mgły, które pojawią się przede wszystkim na wschodzie, w centrum i północy kraju. Temperatura o poranku Opady o poranku Widzialność o poranku Porywy wiatru o poranku Dzień:Temperatura...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę