Noc:
Temperatura spadnie do w okolice zera z lokalnymi spadkami do -4°C. Wiatr umiarkowany, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. Opady śniegu będą w dalszym ciągu przesuwać się w kierunku północno-wschodnim, przy czym na wschodzie sam deszcz.

Temperatura o poranku
Porywy wiatru o poranku
Opady o poranku

Dzień:
Temperatura będzie oscylować wokół zera. Nie licząc samego wybrzeża już w całym kraju spodziewamy się przelotnych opadów śniegu, najmocniej będzie padać na Warmii i Mazurach. Wiatr z kierunków zachodnich skręcający na północny.

Temperatura o 14.00
Porywy wiatru o 14.00
Opady o 14.00
Suma świeżego śniegu
Ciśnienie o 14.00
Ciśnienie o 1 w nocy, we wtorek
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2021/11/snownew1_49-1.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2021/11/snownew1_49-1-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do w okolice zera z lokalnymi spadkami do -4°C. Wiatr umiarkowany, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. Opady śniegu będą w dalszym ciągu przesuwać się w kierunku północno-wschodnim, przy czym na wschodzie sam deszcz. Temperatura o poranku Porywy wiatru o poranku Opady o poranku Dzień:Temperatura będzie oscylować wokół zera. Nie licząc...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę