Noc:
Temperatura spadnie do około zera na południowym wschodzie i -2/-9°C w pozostałych regionach. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie możliwe słabe opady śniegu. Czeka nas też sporo mgieł.

Temperatura o poranku
Porywy wiatru o poranku
Opady o poranku

Dzień:
Temperatura wzrośnie do około zera na zachodzie i -1/-4° na wschodzie i w centrum. Wiatr z kierunków południowych i południowo-zachodnich, słaby i umiarkowany. Na krańcach południowo-wschodnich czekają nas silniejsze opady śniegu. Poza tym przelotnie padać będzie na południu i zachodzie kraju.

Temperatura o 14.00
Opady o 14.00
Porywy wiatru o 14.00
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2021/12/T2M_14-1.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2021/12/T2M_14-1-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do około zera na południowym wschodzie i -2/-9°C w pozostałych regionach. Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie możliwe słabe opady śniegu. Czeka nas też sporo mgieł. Temperatura o poranku Porywy wiatru o poranku Opady o poranku Dzień:Temperatura wzrośnie do około zera na zachodzie i -1/-4° na wschodzie i w centrum. Wiatr z...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę