Noc:
Temperatura spadnie do 1/-10°C. Wiatr słaby i umiarkowany. W całej południowej części kraju spodziewamy się opadów śniegu, na południowym wschodzie chwilami intensywnych. Początkowo może padać deszcz lub deszcz ze śniegiem.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2/-5°C. Wiatr z kierunków północno-wschodnich słaby i umiarkowany. Do południa lokalnie pojawią się słabe opady śniegu. Późnym popołudniem do południowej Polski wkroczy kolejna strefa z opadami, chwilami bardzo intensywnymi, śniegu.

Temperatura
Opady
Suma świeżego śniegu
Ciśnienie

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/12/snownew1_49-2.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/12/snownew1_49-2.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 1/-10°C. Wiatr słaby i umiarkowany. W całej południowej części kraju spodziewamy się opadów śniegu, na południowym wschodzie chwilami intensywnych. Początkowo może padać deszcz lub deszcz ze śniegiem. Temperatura Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do 2/-5°C. Wiatr z kierunków północno-wschodnich słaby i umiarkowany. Do południa lokalnie pojawią się słabe opady śniegu....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę