Noc:
Temperatura spadnie do zera-4°C. Lokalnie pojawią się przymrozki i gołoledź. Wiatr słaby i umiarkowany. Do tego sporo przelotnych opadów deszczu.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 1-8°C. Wiatr z kierunków południowo-zachodnich umiarkowany, chwilami silniejszy. Do Polski zachodniej i północnej wkroczy kolejna strefa z opadami deszczu.

Temperatura
Opady
Suma opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/12/DBZ_28-2.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/12/DBZ_28-2.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera-4°C. Lokalnie pojawią się przymrozki i gołoledź. Wiatr słaby i umiarkowany. Do tego sporo przelotnych opadów deszczu. Temperatura Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do 1-8°C. Wiatr z kierunków południowo-zachodnich umiarkowany, chwilami silniejszy. Do Polski zachodniej i północnej wkroczy kolejna strefa z opadami deszczu. Temperatura Opady Suma opadów Porywy wiatru CiśnieniePogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę