Noc:
Temperatura spadnie do 1-4°C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na południu i południowym wschodzie pojawią się opady deszczu, w górach śniegu. Opady deszczu ze śniegiem i śniegu możliwe także na Podhalu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2-8°C. Wiatr z kierunków północno-zachodnich słaby i umiarkowany. Na krańcach wschodnich i Podhalu opady śniegu. Poza tym na wschodzie i południu sporo opadów deszczu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Suma opadów
Ciśnienie

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/01/RRTOT_49-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/01/RRTOT_49-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 1-4°C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na południu i południowym wschodzie pojawią się opady deszczu, w górach śniegu. Opady deszczu ze śniegiem i śniegu możliwe także na Podhalu. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 2-8°C. Wiatr z kierunków północno-zachodnich słaby i umiarkowany. Na krańcach wschodnich i Podhalu opady śniegu. Poza...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę