Noc:
Temperatura spadnie do zera/4°C z lokalnymi przymrozkami. Wiatr umiarkowany. Lokalnie przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2-8°C. Wiatr z kierunków południowych umiarkowany, wieczorem słabszy. Najwięcej opadów będzie na wschodzie i północy a późnym wieczorem do południowej Polski wkroczy kolejna strefa z opadami deszczu i śniegu. Na północnym zachodzie ciśnienie spadnie do 979 hPa.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/01/DBZ_28-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/01/DBZ_28-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera/4°C z lokalnymi przymrozkami. Wiatr umiarkowany. Lokalnie przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do 2-8°C. Wiatr z kierunków południowych umiarkowany, wieczorem słabszy. Najwięcej opadów będzie na wschodzie i północy a późnym wieczorem do południowej Polski wkroczy kolejna strefa z opadami deszczu i śniegu....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę